Bine ai venit pe Eventash!

ON / BY Alina Bazarca/ IN Catering Nuntii/ 0 Comment

De ce ar trebui sa alegi Catering pentru nunta in Bucuresti?

Credem ca,  indiferent de genul petrecerii, de dimensiunea ei, de invitatii din jurul tău sau calitatea  muzicii, mancarea ar trebui sa fie elementul principal. Vă rugam sa aruncati o privire la meniurile noastre de Catering pentru nunta in Bucuresti, sa intrati in legatura cu noi si sa ne spuneti despre evenimentul dvs ce se apropie cu pasi repezi. Vom concepe impreuna masa perfecta pentru nunta ta perfecta.

Credem cu tarie ca masa de nunta trebuie sa fie distractiva, plina de culoare si cu mancare buna.

Mancarea noastra este perfecta pentru acele cupluri care doresc o nunta unica si interesanta. In continuarea articolului va spunem pe scurt cum lucram noi.

Fresh si de sezon. Catering pentru nunta in Botosani se mandreste cu aprovizionarea de produse proaspete, de pe plan local, sezoniere. Echipa noastra de bucatari va pregati de la zero fiecare element pentru preparatele ce le vom servi la masa de nuntă. Lucram indeaproape cu furnizorii locali pentru a obtine cea mai buna felie de carne, de peste si cele mai proaspete legume pe care invitatii dvs. le vor iubi.

Mancarea noastra este gandita si preparata pentru a fi impartasita, sarbatorita si placuta!

Prin intermediul nostru ofera oaspetilor dvs. sansa de a vedea si gusta o serie de mancaruri si platouri, absolut gustoase si aspectuoase.

Catering pentru nunta in Bucuresti  intelege cat de importanta este aceasta zi atat de speciala pentru dvs. cat si pentru invitatii dvs. Astfel va asiguram ca serviciile noastre sunt defapt reflexia personalitatii dvs., a cine sunteti si luam acest lucru  foarte in serios. Suntem o firma cu servicii complete de catering care va lucra indeaproape cu dvs. pentru a alege meniul perfect.

Este pasiunea noastra sa colaboram cu dvs. pentru a crea o experienta de neuitat nuntii dvs. Este foarte important pentru noi ca dvs sa fiti in totalitate multumiti de serviciile noastre. Doar asa va creste increderea in echipa noastra si vom reusi sa ramanem principalii furnizori de servicii de catering pentru nunta in Bucuresti.

O nunta de succes intotdeauna va incepe cu un plan conceput in jurul viziunii tale. Incepem prin a cunoaste stilul si personalitatea cuplului pentru ca mai apoi sa urmeze o degustare a preparatelor noastre.   Acordam o atentie deosebita meniurilor traditionale, precum si a oricaror alte tipuri de alimente sau nevoi dietetice, inclusiv meniuri vegetariene, vegane sau fara gluten.

Primul pas catre o nunta frumoasa si de succes este contactarea noastra. Va vom contacta imediat prin intermediul unuia dintre planificatorii nostri pentru si apoi vom organiza o degustare de mancare la sediul nostru.

Imediat ce am ales impreuna meniul potrivit pentru dvs. vom cauta modalitati prin care sa ne incadram bugetului ce il aveti stabilit pentru Catering pentru nunta.Trebuie sa va amintim ca dvs. detineti controlul a ceea ce doriti si comandati. Sună simplu, nu? Realitatea este ca cu atat de multe optiuni este usor sa ignori bugetul dvs. si sa sfarsiti cu mai multa mancare decat iti poti permite sau manca. Insa noi va vom ajuta sa concepeti planul perfect incadrat gusturilor si bugetului dvs.

 Catering pentru nunta in Bucuresti asteapta cu nerabdare sa colaboram cu dvs. si sa va ajutam sa transformati petrecerea de nunta intr-una de neuitat.

Leave A Comment